Нові успіхи міжнародного співробітництва ТНПУ

Нові успіхи

міжнародного співробітництва

ТНПУ

Поспішаємо повідомити актуальні новини. У видавництві Університету імені Яна Кохановського (м.Кельце, Республіка Польща) завершилась робота над Міжнародною колективною монографією «Homo economicus: dyskurs o ekonomicznych wartościach współczesnego człowieka, pod red. O.Leszczaka, Kielce: Wydawnictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, 2020», котра видається в рамках Міжнародного інтеграційного проекту Szkoła Otwartego Umysłu (Школа Відкритого Розуму).

До участі у написанні розділу «EKONOMICZNE WARTOŚCI W DYSKURSIE POTOCZNYM I ARTYSTYCZNYM» долучилась Катерина Трачук - аспірантка факультету філології і журналістики, кафедри теорії і методики української та світової літератури із темою «Багатство і гроші в українських прислів’ях та приказках (науковий керівник - доктор філологічних наук Оксана Лабащук).

Також до участі у розділі «OPINIE EKSPERTÓW» є стаття доктора філологічних наук Оксани Лабащук  «Гроші у фольклорі».

- Співпраця з викладачами та аспірантами Університету імені Яна Кохановського в Кельцах справді є надзвичайно плідною для нас. Колективна монографія про економічні цінності наших сучасників - ще одне підтвердження цьому, - коментує О.Лабащук.

Дякуємо керівництву Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка, ректору Б.Буяку та проректору з наукової роботи і міжнародних зв'язків Галині Фальфушинській за повсякчасну підтримку і допомогу в роботі міжнародного інтеграційного проєкту для студентів, аспірантів і докторантів Szkoła Otwartego Umysłu (Школа Відкритого Розуму).

Вітаємо молоду науковицю та наукового керівника з черговими досягненнями, бажаємо невичерпного натхнення та нових наукових звершень у подальших дослідженнях, а також не зупинятись на досягнутому!

Назар Слободян