ЗМІ про нас. Тернопільські студенти-театрали виступили на сцені драмтеатру (ФОТО)

ЗМІ про нас

Тернопільські студенти-театрали виступили на сцені драмтеатру (ФОТО)

Студенти факультету театрального мистецтва ТНПУ ім. В.Гнатюка впродовж двох днів показували свою дипломну роботу у драмтеатрі ім. Т. Шевченка.

П’єсу за романом Жоржі Амаду «Донна Флор і два її чоловіки» можна було подивитися 27 та 28 квітня. Історія Донни Флор – про події середини ХХ століття. У ній зібралися воєдино пристрасть, любов та містика.

Режисер-постановник – Народний артист України, професор В’ячеслав Хім’як.

- Знаєте, В’ячеслав Антонович створює настільки чудову атмосферу в групі, що випускатись абсолютно не хочеться… Йти, втікати з такого затишного місця не треба, але ми мусимо. Наша робота плідна, дуже важка, але вона цього вартує. Я дуже хочу в подальшому залишитися в тернопільському театрі, але не знаю, яке майбутнє для мене приготував Господь, – поділиласястудентка Аліна (виконувала роль Донни Флор).

Впродовж цих двох днів зал театру був переповнений емоціями: сміх, плач, щастя, хвилювання, радість, гордість – там було все.

Анна Кравець,
Терен