Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка -  чемпіонка України з жіночої боротьби  Вітаємо! (ФОТО)
Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка -

чемпіонка Україниз жіночої боротьби

Вітаємо!!!

З 29 по 31 січня Олімпійський навчально-спортивний центр Конча-Заспа приймав чемпіонат України з жіночої боротьби. Зі всіх куточків нашої країни до Олімпійського центру прибули спортсменки та їх наставники, щоб поборотися за звання кращої у своїй ваговій категорії.

Успішно виступила на цих змаганнях випускниця факультету фізичного виховання майстер спорту України міжнародного класу Ірина Коляденко. У олімпійській ваговій категорії до 62 кг Ірина впевнено перемогла у всіх поєдинках. Причому, на шляху до фіналу наша випускниця здолала свою основну конкурентку заслуженого майстра спорту, чемпіонку Європи і світу, триразову учасницю Олімпійських ігор львів’янку Юлію Ткач, а у фіналі не залишила шансів потужній борчині з Дніпропетровської області Ілоні Прокопевнюк (МСУМК, призерці Європи і світу), перемігши з рахунком 12-2.

Ірина Коляденко (у синьому трико) перемагає основну конкурентку

Ірина Коляденко під час нагородження

Ірина Коляденко чемпіонка України 2021 року

Чемпіонка України 2021 року Ірина Коляденко

Таким чином, Ірина здобула право представляти Україну у березні на ліцензійному турнірі, щоб вибороти право поїхати на Олімпійські ігри в Токіо.

Вітаємо нашу випускницю з перемогою, бажаємо подальших високих здобутків у спорті та надалі достойно представляти Україну і рідний університет на міжнародних змаганнях найвищого рівня!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.