ТНПУ співпрацюватиме з Волинським національним університетом ім.Лесі Українки

ТНПУ співпрацюватиме
з Волинським національним університетом
 ім.Лесі Українки

Нещодавно представники ТНПУ - доценти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну і методики їх навчання факультету мистецтв Марія Маркович і Роман Вільгушинський відвідали Волинський національний університет ім.Лесі Українки (ВНУ) у Луцьку.

В ході зустрічі з ректором  ВНУ Анатолієм Цьосем, проректором з навчально-виховної роботи та комунікації Наталією Благовірною, завідувачем кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дмитром Авраменком освітяни обговорили перспективи педагогічної, методичної, культурної і мистецької співпраці двох вишів. Зустріч проходила в конструктивній, дружній атмосфері, ректор ВНУ передав колегам з ТНПУ сувеніри з символікою очолюваного ним університету.

Обговорення перспектив співпраці

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю з Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Волинського національного університету імені Лесі Українки.

За угодою,  університети-партнери взяли на себе зобов’язання:

- надавати потрібну методичну допомогу в здійсненні наукових досліджень і під час підготовки та підвищення кваліфікації фахівців із образотворчого мистецтва та дизайну;

- забезпечувати користування своєю матеріально-технічною базою;

- проводити спільні наукові конференції, симпозіуми, семінари; спільно видавати наукову, науково-популярну та методичну продукцію;

- сприяти поширенню наукових розробок, передового досвіду й інноваційних технологій у сфері образотворчого мистецтва та дизайну;

- направляти викладачів для участі в роботі державних екзаменаційних комісій, журі конкурсів й олімпіад.

Отже, попереду в дружніх університетів - партнерська співпраця в освітній та науковій сферах, зміцнення дружніх відносин між сторонами через обмін досвідом у навчальних методах, творчих здобутках і наукових дослідженнях за напрямом «Культура і мистецтво».

Пресслужба ТНПУ

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58