Гордість кафедри журналістики ТНПУ (ФОТО)

Гордість кафедри журналістики ТНПУ

У четвер, 11 лютого в кінотеатрі «Злата» відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Трохи нижче неба», творцем, продюсером якого є студент спеціальності «Журналістика» Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Михайло Ухман.

Фільм про чотирьох молодих хлопців, які загинули у боях за Донецький аеропорт у 2015 році: Ігоря Римара, Володимира Труха, Івана Вітишина та В’ячеслава Мельника.

Показ фільму "Трохи нижче неба"

Михайло Ухман - продюсер фільму

Режисер фільму Руслан Горовий

Кадри з місця подій, долі родин загиблих воїнів, згадки побратимів – об’єднавши все це, автори кінострічки створили монументальну пам’ятку про надважливий період української історії. Герої фільму неодноразово повторюють слова: «За Україну не потрібно помирати, за Україну потрібно жити!».

Михайло Ухман – гордість кафедри журналістики ТНПУ!

Дякуємо за «цеглинку в морі пам’яті», за пророблену титанічну роботу та бажаємо нових звершень і творчих успіхів.

Студентка групи Ж-11
Магула Катерина