Вебінар «The Unicheck educational community. Захід»: ректор ТНПУ про диджиталізацію освіти в умовах змішаного та дистанційного навчання (ФОТО)
Вебінар
«The Unicheck educational community. Захід»:
ректор ТНПУ про диджиталізацію освіти
в умовах змішаного
та дистанційного навчання

Як ми вже анонсували, Unicheck Україна і Андрій Сідляренко проводять «The Unicheck educational community» - серія вебінарів про диджиталізацію освіти в нових умовах змішаного та дистанційного навчання.

16 лютого черговий вебінар серії був присвячений створенню окремих університетських програм, направлених на розвиток онлайн-навчання; методам та технологіям залучення студентів до дистанційного навчання; використанню міжнародної співпраці для покращення освітнього процесу;  онлайн-перевірці тексту на плагіат тощо.

Провідним спікером вебінару став ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк.

Проєкт Спікер - проф.Б.Б.Буяк

Богдан Богданович стисло, але ємко розповів про успішне впровадження  диджиталізацію в навчальний процес ТНПУ.

Передумовою цього успіху стали три основних фактори:
- наявність відповідної сучасної матеріальної бази;
- систематичне, впродовж багатьох років підвищення цифрової компетентності кадрів;
- свідоме і наполегливе спрямування зусиль адміністрації, професорсько-викладацького складу, студентського самоврядування та усіх здобувачів освіти на високий результат.

Водночас університет активно використовує досвід взаємодії з іншими закладами вищої освіти, включно із зарубіжними.

Дорожна карта
Спільними зусиллями - до конкретного результату

Зауважимо, що спільно обраний курс став додатковим стимулом згуртування і для саморозвитку викладачів та студентів, його популярність підтверджує велика активність університету, викладачів та студентів у соцмережах.

Саморефлексія
Інструменти саморефлексії

Прогресивно і перспективно!

сучасний СТЕМ-центр та міжнародний тренінговий центр «Освітня  інноватика»
В ТНПУ функціонують сучасний СТЕМ-центр та міжнародний тренінговий центр «Освітня  інноватика»

СТЕМ-центр активно співпрацює зі школами у різних формах: заняття для дітей, підготовка освітян, спільні заходи.

СТЕМ-освіта для школи

Особливої уваги заслуговують мобільні застосунки, що розроблені на хіміко-біологічному факультеті: користувачі дружно відзначають їх зручність.

Мобільні додатки
Мобільні додатки хіміко-біологічного факультету ТНПУ

Для студентів (і за участю студентів як лекторів) проводяться спільні лекції з Івано-франківським університетом ім.В.Стефаника, зустрічі з науковцями Туреччини, заходи у співпраці з партнерами з  Китайської народної республіки тощо.

Партнерські програми ТНПУ з Шеньянським університетом (КНР)

Учасники з інтересом прослухали виступ та жваво відгукнулися, дякуючи спікеру, адже представлений досвід є корисним і перспективним для багатьох ЗВО.

Пресслужба ТНПУ