У ТНПУ завдяки співпраці з Шеньянським технологічним університетом вивчають китайську мову, історію та культуру (ФОТО)

У ТНПУ завдяки співпраці
з Шеньянським технологічним університетом
вивчають китайську мову,
історію та культуру

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка не перестає дивувати студентів та викладачів новими можливостями. А співробітництво з найрозвинутішою країною світу - Китаєм - активно набирає оберти.

Неочікуваною новиною стало запрошення від Шеньянського технологічного університету всіх представників від ТНПУ взяти участь у зимовій онлайн - школі з вивчення китайської мови, а також ознайомлення з культурою, мистецтвом та повсякденним життям Китаю.

Навчаємося за моніторами

Обмеження щодо рівня знання мови були відсутні, а заняття пропонувалися універсальні, як стартового, так і підвищеного рівня складності.

Цікаво і доступно

Варто зазначити, що курси проводились не лише у лекційному форматі, а й були наповнені безліччю інтерактивних завдань, які заохочували долучатися до освітнього процесу та давали можливість повністю поринути у захоплюючу атмосферу.

Тематичні родзинки

Неможливо оминути й факт, що разом з викладачами працювали професіональні перекладачі-синхроністи. Матеріал лекції був повністю зрозумілим, а учасники могли ставити питання та отримували відповіді, навіть не знаючи попередньо китайської мови. Більш того, технічне забезпечення було на висоті, що робило роботу ще більш комфортною. Після занять додатково проводилось забезпечення матеріалами з курсу та презентаціями для повторення.

Опановуємо ази китайської культури і мови

На мою думку, головною метою курсів було не лише навчання мови стандартизованою програмою, а, насамперед, ознайомлення з Китаєм та поширення його особливостей. Менталітет та світогляд унікальні та не мають аналогів. Це безсумнівно вражає та захоплює. Разом з тим, китайська мова може бути не лише як факт кращої освіти, а й у якості інструменту подальших досліджень та пізнання нових кордонів.

Китайська грамота становиться зрозумілою!

Підводячи підсумки, можна стверджувати, що Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка забезпечує студентів та працівників можливостями, якими не можуть похвалитися більшість ВУЗів України та по праву є найкращим педагогічним університетом України.

Студентка першого курсу
факультету іноземних мов