Візерунок успішного фахівця дошкільної освіти: ТНПУ проводить спільне заняття  з навчальними закладами України (ФОТО)

Візерунок успішного фахівця
дошкільної освіти:
ТНПУ проводить спільне заняття
з навчальними закладами України

17 лютого 2021 р. у межах вивчення курсу «Організація успішної діяльності фахівця ЗДО» відбулося спільне заняття студентів магістратури (денна та заочна форми) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. На занятті також були присутні представники Бродівського педагогічного коледжу.

Студенти магістратури створювали візерунок успішної особистості. На їхні запитання відповідали доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, багаторічний головний редактор періодичного видання «Дошкільна освіта» Катерина Леонідівна Крутій, асистент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ольга Ігорівна Пуйо.

Катерина Леонідівна Крутій  розповідає про своє бачення візерунку успішного фахівця дошкільної освіти

Катерина Леонідівна Крутій
розповідає про своє бачення
візерунку успішного фахівця
дошкільної освіти

Ольга Ігорівна Пуйо згадує про свій вибір професії вихователя ЗВО

Ольга Ігорівна Пуйо
згадує про свій вибір
професії вихователя ЗВО

Під час заняття відбувалася дискусія щодо співвідношення сформованості в педагогічних працівників м’яких та твердих навичок (soft skills, hard skills); наголошувалося на величній місії фахівця дошкільної освіти, який черпає натхнення в любові до дітей та до своєї професії.

- Учасники зустрічі обмінюються враженнями щодо дискусії на тему успішності фахівця дошкільної освіти

Дякуємо всім учасникам за участь та активну дискусію. Віримо, що такі зустрічі в онлайн-форматі відбуватимуться частіше!

Магістрантка відділення
Початкова освіта