День відкритих дверей на фізико-математичному факультеті ТНПУ (ФОТО)

на фізико-математичному факультеті
ТНПУ

16 лютого на фізико-математичному факультеті у рамках Дня відкритих дверей відбулась зустріч з майбутніми абітурієнтами, вчителями та батьками.

Учасників зустрічі привітав декан факультету університету М.І.Громяк, який розповів про славні традиції факультету, особливості організації освітнього процесу, матеріально-технічну базу та цікаве студентське життя.

Вітальне слово декана

Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.Р.Древніцький представив вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії 2021 року, переваги всеукраїнської олімпіади ТНПУ для професійної орієнтації вступників.

Завідувачі кафедри (Н. Р. Балик, С. В. Мохун, Г. В. Солонецька) представили гарантів освітніх програм та амбасадорів спеціальностей, які продемонстрували можливості та переваги освітніх програм «Інженерія ігрових проектів», «Digital-аналітика», «Середня освіта (Інформатика)», «Середня освіта (Математика)», «Середня освіта (Фізика, інформатика, основи робототехніки)», «Середня освіта (Фізика, англійська мова і література)».

Представлення спеціальності Digital-аналітика
Представлення спеціальності "Digital-аналітика"

Представлення спеціальності Інформатика.
Представлення спеціальності "Інформатика"

Представлення спеціальності Фізика
Представлення спеціальності "Фізика"

Представлення спеціальності Математика

Представлення спеціальності "Математика"

Під час зустрічі майбутні абітурієнти почули про особливості ЗНО з математики, побачили оновлені лабораторії факультету, новітні практики навчання, інноваційну роботу у сферах електронного навчання, хмарних технологій, сучасної SТЕМ-освіти.

Шановні випускники шкіл, коледжів та училищ! Якщо Ви мрієте стати студентом одного з найпрестижніших університетів України, то вступайте на фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і Ваша мрія обов’язково здійсниться!

Декан фізико-математичного факультету
Мирон Громяк