Науковці ТНПУ провели профорієнтаційну зустріч з одинадцятикласниками області "Правильний вибір – запорука успіху!" (ФОТО)

Науковці ТНПУ провели
профорієнтаційну зустріч
з одинадцятикласниками області

"Правильний вибір – запорука успіху!"

Надзвичайно актуальним для випускників закладів загальної середньої освіти є вибір професійної діяльності.

Приймаючи важливі життєві рішення, вони ставлять собі різні запитання:
«Який заклад вищої освіти обрати?»,
«Яка спеціальність мені подобається?»,
«Як не помилитися і бути
щасливим у своєму виборі?».

Відповідаючи на те чи інше запитання, маємо пам’ятати найголовніше: «Життя людини – це найвища цінність. Ніхто, крім неї, не може краще знати, як слід його прожити. Прожити з честю та гідністю! Тому, що немає у світі більш цілющої сили, ніж відчуття того, що Ти потрібний є на цій Землі».

Процес вибору майбутньої професії для молодих людей завжди складний і відповідальний. Це запорука добробуту нашої держави й кожної особистості зокрема.

Доценти кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності Ольга Леонідівна Главацька та Галина Михайлівна Олійник провели профорієнтаційну зустріч з одинадцятикласниками Гусятинського, Збаразького та Тернопільського районів
в онлайн-форматі на платформі Zoom.

О  Л. Главацька та Г. М. Олійник проводять профорієнтаційну роботу.
 О.Л. Главацька та Г. М. Олійник проводять профорієнтаційну роботу

Презентація спеціальностей «Соціальна робота», «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Спеціальна освіта» (Логопедія, Спеціальна психологія)

Корисна інформація про спеціальності «Соціальна робота», «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Спеціальна освіта» (Логопедія, Спеціальна психологія), які виникли й утверджуються з метою задоволення насущних потреб суспільства і всіх його громадян, збагатила учнів новими та потрібними знаннями. А мандрівка стежинками студентського життя та навчальними корпусами викликали у них надзвичайно приємні й позитивні емоції.

Зацікавлені погляди одинадцятикласників

У проведенні профорієнтаційної роботи з учнями одинадцятих класів допомогли студенти Морозович Тамара (спеціальність «Соціальна робота»), Баула Діана Марія (спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності») та Кіцак Марія (спеціальність «Спеціальна освіта» (Логопедія, Спеціальна психологія)). У виступах майбутніх фахівців відчувалися гордість і радість, що вони є студентами найкращого закладу вищої освіти – Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Цікава розповідь Баули Діани Марії (спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»)

Збаразькі учні збагатилися новою і потрібною інформацією

Саме такі профорієнтаційні заходи, як зустрічі з викладачами та студентами, сприяють розширенню знань учнів про різноманітні сучасні професії на ринку праці.

Дорогі одинадцятикласники! Маємо велике сподівання, що із усіх закладів вищої освіти Ви оберете нас! Успіху Вам у професійному самовизначенні й впевненості, що Ви зробили все для того, щоб обрана Вами професія приносила задоволення, була цікавою упродовж усього життєвого шляху! Професорсько-викладацький склад кафедри чекає на Вас і гарантує високий рівень професійної підготовки, створення необхідних умов для розкриття кожним студентом своїх здібностей і талантів.

Доценти кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти
і менеджменту соціокультурної діяльності
О.Л. Главацька та Г. М. Олійник