Підвищення соціально-психологічної компетентності   у Центрі післядипломної освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Підвищення соціально-психологічної компетентності
  у Центрі післядипломної освіти
ТНПУ ім.В.Гнатюка

16 лютого  успішно завершився модуль щодо підвищення соціально-психологічної компетентності слухачами Центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Викладачі кафедри психології розвитку та консультування (проф.Г.К.Радчук, проф.М.М.Шпак, доц.З.М.Адамська, доц.Г.М.Свідерська, викл.О.М.Шевченко) ознайомили слухачів – педагогів Чортківського медичного коледжу з сучасними психологічними підходами в освіті. Зокрема, велике зацікавлення у  викладачів коледжу викликала  проблема створення сприятливого освітнього середовища для становлення особистості учня  засобами фасилітації та розвитку педагогічної комунікативної компететентності.

Презентація модулю

Педагоги мали можливість розвинути вміння інтерактивної (суб’єкт–суб’єктної) взаємодії в онлайн форматі. Особливий інтерес у слухачів викликали питання психологічного супроводу розвитку емоційного інтелекту особистості в освітньому середовищі, інноваційних підходів у сфері статевого виховання, стратегій грамотної статевої просвіти, а також профілактики та подолання булінгу в середовищі освіти.

Під час заняття

На заняттях панувала атмосфера доброзичливості та зацікавлення, яка була насичена позитивними емоціями та коментарями.

Учасники сповнені оптимізму

Слухачі висловили щиру вдячність викладачам кафедри психології розвитку та консультування за професіоналізм та доступність  викладу дуже актуальних  для сучасної освітньої практики психологічних знань.

Проф. Радчук Галина Кіндратівна