В ТНПУ провели онлайн-зустріч із представниками  Федерації «Обміни Франція – Україна» (FEFU)

В ТНПУ провели онлайн-зустріч

із представниками Федерації

«Обміни Франція – Україна»

(FEFU)

Ще з 2018 року Тернопільський національний педагогічний університет співпрацює із FEFU в галузі організації перебувань та стажувань у Франції та Україні для студентів, викладачів та наукових працівників.

Федерація «Обміни Франція – Україна»
23.02. відбулася цьогорічна онлайн-зустріч із представниками FEFU. Її учасники згадали попередній досвід та цікаві моменти минулорічних стажувань. Представники ТНПУ та FEFU обговорили перспективи подальшої співпраці, зважаючи на реалії сьогодення.

Студенти ТНПУ, які виявили бажання взяти участь у стажуванні, пройшли індивідуальну онлайн-співбесіду із представниками FEFU, на якій мали змогу перевірити власні знання французької мови та отримати відповідь на всі свої запитання.

Учасники зустрічі обговорюють перспективи співпраці

ТНПУ та FEFU сподіваються на стрімке покращення ситуації, пов’язаної із пандемією, та роблять все можливе, аби уможливити стажування студентів та викладачів у Франції та Україні.