Студенти інституту педагогіки та психології   звітували про проходження  діагностико-корекційної практики

Студенти інституту педагогіки та психології

звітували про проходження

діагностико-корекційної практики

5 травня 2016 року відбулася підсумкова конференція діагностико-корекційної практики, яку проходили студенти 3 курсу – майбутні психологи у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста Тернопіль. Практика відбувалася в період з 14.03.16 до 22.04.16. Студенти мали можливість попрацювати з дітьми різного віку, їх батьками, вихователями та вчителями.

На конференції більшість учасників ділилися позитивними враженнями, оскільки мали змогу у повній мірі відчути себе в ролі психолога. Вони провели психодіагностичні дослідження, просвітницькі та профілактичні бесіди з дітьми, підлітками, батьками, психогімнастичні ігри, арт-терапевтичні заняття, соціально-психологічні тренінги.

Методисти, практичні психологи на базах практики висловили вдячність нашим студентам за допомогу в організації роботи психологічних служб на місцях, за їх активність та творчий підхід до виконання завдань.

Тіунова О.В.,
доцент кафедри практичної психології