Абітурієнти ТНПУ можуть отримати 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО
Абітурієнти ТНПУ

можуть отримати 20 додаткових балів

до сертифіката ЗНО

5 березня 2021 року завершується реєстрація для участі в основні сесії ЗНО. Як відомо при формуванні рейтингу вступників кожна 0,1 конкурсного бала має величезне значення і що вищий рейтинг, то більше шансів у вас вступити в омріяний виш та здобувати той фах, який ближчий вам до душі. Тому, окрім результатів ЗНО, особливо важливе значення має середній бал документа про повну загальну середню освіту, додаткові бали абітурієнти можуть здобути, навчаючись на підготовчих відділеннях університетів та за будучи призерами учнівських Всеукраїнських предметних олімпіад.

Окрім цього, абітурієнти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка можуть здобути до 20 додаткових балів до одного з сертифікатів ЗНО. В сучасних умовах 20 балів - це чималий плюс до конкурсного бала та дуже хороший шанс поступити на державну форму навчання за бажаною спеціальністю.

Що для цього потрібно?

Абітурієнтам ТНПУ, які прагнуть істотно посилити свої конкурсні можливості варто взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ТНПУ для професійної орієнтації.

Для участі потрібно зареєструватись за посиланням. У відповідь на вказаний Вами емейл Ви отримаєте логін та пароль для участі у І етапі, який відбуватиметься дистанційно (дедлайн 9 квітня 2021 р.).

Увійдіть у свій кабінет в Центрі дистанційного навчання ТНПУ.

Спробуйте, як працює екзаменаційна система університету, виконавши пробні завдання.

Будьте уважні:
  • у Вас є лише 1 спроба виконати залікові завдання;
  • на виконання залікових завдань встановлено обмеження в часі.

За підсумками І етапу учасники, які отримають 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі, який відбуватиметься 17 квітня 2021 р. в головному корпусі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Олімпіада проводиться з таких предметів:
  • історія України;
  • біологія;
  • географія;
  • математика;
  • фізика;
  • хімія.

Можна проходити Олімпіаду з декількох предметів.

Учасники Олімпіади отримають сертифікати відповідно до їх рейтингу. Бали сертифікатів будуть враховані при вступі в університет.

Вся інформація про хід Олімпіади буде висвітлюватися на сайті ТНПУ та офіційних сторінках університету у соціальних мережах.

Окрім можливості отримати 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО, участь в Олімпіаді дозволяє ще раз узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал та переконатися у правильності профорієнтаційного вибору.

Тому не втрачайте унікальної можливості серйозно посилити свій конкурсний бал та вступити в омріяний університет.

Детальніша інформація про Олімпіаду доступна за посиланням.

Гаряча інформаційно-консультаційна лінія приймальної комісії

Телефон: (098) 416-65-93 + viber
Телефон: (0352) 53-39-58

Організаційні питання