Відкрита англомовна лекція запрошеного індійського професора для студентів  ЗУН та ТНПУ  (ФОТО)
Відкрита англомовна лекція
запрошеного індійського професора
для студентів  ЗУН та ТНПУ

The global economic outlook:
impact of the COVID-19 pandemic»

9 березня 2021 р. на запрошення д.е.н., проф. Длугопольського О.В. відбулася відкрита англомовна лекція запрошеного індійського професора Dr. Saurabh Chandra, Managing Director of IPARN Foundation на тему «The global economic outlook: impact of the COVID-19 pandemic».

До лекції, крім студентів англомовної програми АМЕТ-11 ЗУНУ, активно долучилися студенти груп ІМ-33, МІ-32 та ФІ-31 фізико-математичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка, які вивчають курс «Економіка».

Виступ проф. Длугопольського О.В.

Лектор Dr. Saurabh Chandra

Під час заходу були розглянуті питання впливу пандемії COVID-19 на різні сфери глобальної економіки, а також проаналізований кейс Індії.

Аналізуємо графіки

Вплив коронавірусу

В умовах пандемії

Ситуація в Індії

Студенти обох університетів м.Тернополя мали змогу поставити лектору низку питань англійською мовою, на які отримали розгорнуті відповіді.

Проф.Длугопольський О.В.