Факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка   дбає про "Козацький гарт"

Факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка

дбає про "Козацький гарт"

«Виховати нове сильне покоління може тільки руханка»

Тарас Франко, «Новий час». – 1936. – 18 лютого

Традиційно, у травні, на центральному стадіоні м.Тернопіль проходить обласний фінал Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». На урочисте відкриття змагань прийшли керівники обласної освіти та відділу у справах молоді і спорту, представники громадських та спортивних організацій.

Ідеологічною, культурологічною та духовною основою змагань виступала Олімпійська ідея, а самі змагання проводились у день народження Надії Савченко - символу незламності та патріотизму.

Суддівство змагань забезпечували студенти та викладачі факультету фізичного виховання. Майбутні педагоги через спортивно-масові заходи отримують досвід, котрий зможуть використовувати у своїй професійній діяльності.

Доц. Огнистий А.В.