Студентка географічного факультету ТНПУ отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Студентка географічного факультету ТНПУ
отримала Диплом ІІІ ступеня
Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт!

Вже більше 15 років кафедра географії України і туризму є випусковою кафедрою спеціальності 242 Туризм. За ці роки є вагомі напрацювання у науковій роботі не тільки викладачів кафедри, але і студентів. Вони приймають активну участь у щорічних студентських наукових конференціях, а цього року ними подано під керівництвом доцента кафедри Альтгайм Любові Богданівни три наукові роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, який проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Всі три роботи були оцінені високими балами, одна із них пройшла до фінального етапу конкурсу. А саме наукова робота Мокрої Анастасії на тему: «Методичні основи формування екскурсійного маршруту м. Збараж «Історія Збаража крізь призму віків»».

Перший раз цього року фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт проходив онлайн. Настя дуже хвилювалася, 24 фіналісти, у всіх високі бали, сильна конкуренція, але вона зібралася із духом і гарно представила свою роботу і наш навчальний заклад під час доповіді та презентації із теми свого наукового дослідження.

Студентка групи Т-43 Мокра Анастасія, доповідаючи на конференції фінального етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 242 Туризм, отримала Диплом ІІІ ступеня!

Ось її враження: “Фінал конкурсу пройшов надзвичайно хвилююче: від презентації наукового дослідження до оголошення результатів. Проте, це незабутні емоції і неабиякий досвід. Окрім того, що випала можливість донести на широкий загал інформацію про рідний екскурсійний Збараж,
цінним надбанням, особисто для мене, також стала інформація про наукові дослідження інших учасників. Найрізноманітніші теми, що всебічно торкаються туристичної сфери, змогли зацікавити й допомогли усвідомити величезну конкуренцію. Але напружена атмосфера була розвіяна привітністю та справедливістю фахової конкурсної комісії. Загалом, все пройшло на найвищому рівні!”

Ми пишаємося нашими студентами, які достойно презентують нашу спеціальність 242 Туризм і наш Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка на Всеукраїнському рівні!

Альтгайм Любов Богданівна