У ТНПУ відбулася зустріч студентського активу із адміністрацією
У ТНПУ відбулася

зустріч студентського активу

із адміністрацією

25 березня відбулася онлайн-зустріч студентського активу із адміністрацією університету.

Обговорювались важливі питання про комфортне проживання в гуртожитках, навчання, реалізацію наукових і творчих проектів, модернізацію навчальних корпусів.

Зустріч студентського активу із адміністрацією університету

Важливо, що студенти взяли активну участь в анонімному опитуванні та висловили власні думки, пропозиції щодо покращення навчального процесу та ідеї для подальшої реалізації.

Ректор університету Буяк Б.Б. охоче дав відповіді на усі запитання та запевнив, що прийме заходів для вирішення ситуацій різного характеру.

Зустріч студентського активу із адміністрацією університету

Додамо, карантинні обмеження не можуть стати на заваді ефективної роботи університетської спільноти. Сподіваємося, що наступне зібрання відбудеться вже у стінах рідного університету.

Бережіть себе!

Студентський актив