Хорошою традицією історичного факультету стало проведення змагань із  “Що? Де? Коли?”

Хорошою традицією історичного факультету стало проведення змагань із  “Що? Де? Коли?”

Вже давно хорошою традицією історичного факультету стало щорічне проведення факультетських змагань із інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” Щоразу в ній беруть участь “старі”, досвідчені команди, що вже неодноразово брали участь як у факультетських, так і у загальноміських та всеукраїнських змаганнях. Декілька років підряд команди історичного факультету посідали перші місця в міських та обласних чемпіонатах. Проте на факультетських змаганнях неодноразово стається, що призові місця займають саме “новачки”, які ще навчаються на першому чи другому курсі й тільки вчаться бути найрозумнішими.

Так сталось і цього разу. 16 травня в за організації доцентів кафедри стародавньої та середньовічної історії Кіцака Володимира Мироновича, Ятищук Оксани Василівни та Кліша Андрія Богдановича відбулось чергове змагання істориків. Серед семи команд першого, другого, третього і четвертого курсів призове місце вибороли команда першого курсу “Веліти та команда третього курсу “Терті пляцки”.

Ми ВІТАЄМО їх з перемогою та бажаємо подальшого інтелектуального зростання!!!

Доцент кафедри стародавньої
та середньовічної історії