Онлайн-засідання вченої ради хіміко-біологічного факультету ТНПУ
Онлайн-засідання
вченої ради хіміко-біологічного
факультету ТНПУ

В умовах карантину, 1 квітня відбулося онлайн-засідання вченої ради хіміко-біологічного факультету під головуванням декана факультету проф. Н. М. Дробик. На засіданні були присутні майже всі члени ради факультету. Запрошеним доповідачем була проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. Г. І. Фальфушинська.

У ході засідання було розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про перспективи провадження проектної діяльності та реалізація діючих проектів на хіміко-біологічному факультеті.
2. Про підсумки науково-дослідної роботи викладачів та студентів факультету за 2020 рік.
3. Про готовність лабораторії біології та екології «Голицький біостаціонар університету» та агробіолабораторії і теплиці до проведення навчально-польових практик з дисциплін біологічного циклу.
4. Конкурсні справи.
5. Різне.

Презентація наукових здобутків викладачів факультету

Презентація проєктів факультету

У процесі обговорення першого питання взяла участь проф. Г. І. Фальфушинська. На початку виступу Галина Іванівна відмітила, що факультет займає лідерські позиції і проводить велику і важливу роботу в діяльності університету. Доповідач уточнила шляхи розробки та конкретизації наукових проєктів, умови їх фінансування, технології реалізації і відповіла на запитання членів ради. До обговорення долучилися члени ради, які приєдналися до засідання в онлайн режимі.

Доповідає проректор Г. І. Фальфушинська

Про підсумки науково-дослідної роботи викладачів та студентів факультету за 2020 рік доповідав заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків доцент В. О. Хоменчук. Володимир Олександрович зауважив, що незважаючи на складні умови та виклики сьогодення, науковці факультету результативно займалися наукою в 2020 році. Доповідач відмітив, що науково-дослідна робота на факультеті проводиться з урахуванням наявного наукового потенціалу й здійснюється в напрямі дослідження проблем нового змісту освіти, методики навчання і виховання, дослідження фундаментальних гуманітарних, природничих, хімічних проблем та інших пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки.

Доповідає доц. В. О. Хоменчук

Наступне питання про готовність лабораторії біології та екології «Голицький біостаціонар університету» та агробіолабораторії і теплиці до проведення навчально-польових практик з дисциплін біологічного циклу інформували Н. Й. Созанська і О. Я. Бучковська. У своїх виступах доповідачі зазначили, що практична підготовка студентів є однією з форм освітнього процесу, завдяки якій не лише здійснюється перевірка фахових компетенцій студентів, а й створюються широкі можливості для формування дослідницької культури майбутніх фахівців, формування практичних умінь і навичок. Ольга Ярославівна повідомила, що на агробіолабораторії і в теплиці факультету вже активно проводяться роботи, зокрема, висіяне насіння рослин, доцентом О. Б. Конончуком проведено обрізку саду. Наталія Йосипівна зазначила, що лабораторія біології та екології «Голицький біостаціонар університету» також  готова до проведення навчально-польових практик.

Упродовж дистанційного засідання вченої ради факультету усі питання порядку денного були розглянуті, узгоджені і прийняті відповідні рішення.

По завершенню засідання  модератор конференції проф. Н. М. Дробик подякувала усім за активність і мобільність, побажала всім доброго здоровʼя та продуктивної праці.

Модератор і голова ради декан факультету Н. М. Дробик

Заст. декана з виховної роботи,
доцент Москалюк Н. В.