Зустріч студентів ТНПУ із Степаном Тхориком
Зустріч студентів ТНПУ
із братом Степаном Тхориком

5 квітня на факультеті філології і журналістики відбулася зустріч студентів із братом Степаном Тхориком – випускником Тернопільської вищої духовної семінарії, студентом Папського Григоріанського університету у м. Рим, який навчається на спеціальності «Біблійне богослов’я».

Темою зустрічі було актуальне питання сьогодення: «Традиційні нашарування: чи буває Пасха без кошика?».

Бр. Степан Тхорик детально пояснив значення Христового Воскресіння та усіх традицій,що пов‘язані із цим святом.
Студенти та викладачі мали змогу поставити різноманітні запитання та проявили у цьому активність.

Викладачі ставлять запитання

Вкінці зустрічі декан факультету філології і журналістики – Тетяна Пилипівна Вільчинська та зав.кафедри загального мовознавства і слов‘янських мов – Галина Василівна Бачинська висловили подяку усім присутнім.

Студенти уважно слухають лекцію

Дякуємо Степану Тхорику за інформативну лекцію, Галині Василівні Бачинській – за організацію, усім студентам та викладачам – за присутність та активність.

Старший лаборант кафедри
загального мовознавства і слов'янських мов –
Вероніка Іванівна Чайківська