Запрошуємо усіх бажаючих до участі у літературному конкурсі
Запрошуємо усіх бажаючих
до участі у літературному конкурсі

З нагоди 150-річчя від дня народження нашого краянина академіка Володимира Гнатюка, з метою належного вшанування пам’яті та популяризації творчості цього відомого українського вченого та громадського діяча, а також з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, виховання у підростаючого покоління національної самосвідомості, шанобливого ставлення до традицій українського народу з ініціативи ТНПУ ім. В. Гнатюка Тернопільська обласна державна адміністрація, Управління освіти і науки оголошують ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДОСЛІДНИК ФОЛЬКЛОРНИХ СКАРБІВ УКРАЇНЦІВ».

Конкурс буде відбуватися у чотирьох номінаціях:
- Вірш,
- Есе,
- Новела,
- Казка.

Конкурс проводиться для здобувачів загальної середньої, вищої освіти області у таких вікових категоріях:
  • учні закладів загальної середньої освіти 5-9 класів;
  • учні закладів загальної середньої освіти 10-11 класів;
  • студенти закладів фахової передвищої освіти;
  • студенти закладів вищої освіти.
На Конкурс приймаються роботи, виконані українською мовою, які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів, у друкованому та електронному форматах на адресу Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Тернопіль, вул. В. Громницького, 1, admin@ippo.edu.te.ua), оформлені відповідно до умов:
  • Роботи повинні мати оригінальні назви, що відрізняються від загальної теми конкурсу ("Дослідник фольклорних скарбів українців").
  • У конкурсних роботах може бути висвітлено життєвий шлях Володимира Гнатюка, відомих та маловідомих постатей рідного краю, які внесли значний особистий внесок у розвиток духовного та культурного життя українського народу.
  • Текст конкурсних робіт у вищевказаних номінаціях роздруковується з використанням гарнітури Times New Roman (кегль 14; інтервал 1,5) на папері формату А4 (поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм). Обсяг робіт не повинен перевищувати 10 друкованих аркушів.
  • Разом із роботами учнів оргкомітету обов’язково подається заявка, оформлена за поданим нижче зразком, у якій необхідно вказати: прізвище, ім'я та по батькові учня – автора роботи, клас навчання, повну назву закладу освіти (як вказано у Свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи), тему конкурсної роботи, а також прізвище, ім’я, по батькові вчителя-наставника, а за потреби – місце його роботи (якщо наставник не працює у тому закладі освіти, де навчається учень).
Заявка на участь в обласному літературному конкурсі

Матеріали, подані на Конкурс, рецензуються, але не повертаються.

Оцінювання робіт, що надійдуть на Конкурс, проводить журі відповідно до критеріїв, розроблених оргкомітетом.

Журі Конкурсу визначає трьох переможців у чотирьох категоріях у кожній номінації. Переможці будуть нагороджені дипломами.

Роботи приймаються до 23 квітня 2021 року. Проєкт наказу про підсумки Конкурсу повинен бути підготовлений до 7 травня 2021 року.

Усіх бажаючих запрошуємо до участі у Конкурсі і бажаємо успіхів!