Відбулась профорієнтаційна зустріч  викладачів кафедри загального мовознавства і слов’янських мов ТНПУ  з випускниками шкіл та коледжів
Відбулась профорієнтаційна зустріч
 викладачів кафедри загального мовознавства
 і слов’янських мов ТНПУ
з випускниками шкіл та коледжів

6 квітня викладачі кафедри загального мовознавства і слов’янських мов провели профорієнтаційну зустріч на платформі ZOOM із випускниками шкіл та коледжів.

Вікторія Канюк розповідає про навчання на факультеті

На онлайн-зустрічі  були директори шкіл та їх заступники. Ректор університету - Богдан Богданович Буяк - привітав усіх присутніх та радо розповів про особливості навчання у  Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка, поділився тонкощами вступної кампанії та радо відповів на поставлені запитання.

Богдан Богданович відповідає на поставлені запитання

Декан факультету філології і журналістики - Тетяна Пилипівна Вільчинська -  розповіла про матеріально-технічну базу університету.

Організатор - Галина Василівна Бачинська - відповідала на запитання майбутніх абітурієнтів, а також охарактеризувала перспективи навчання на спеціальності «Середня освіта. Польська мова і література».

Наталя Павлівна Лобас розповіла про різноманітні варіанти працевлаштування, здобувши спеціальність «Середня освіта. Польська мова і література»

Наталя Павлівна розповідає про можливості працевлаштування

Те, що найбільше хвилює студентів при вступі, чи не найкраще знають  самі  ж студенти. Саме тому полоністка 1 курсу Канюк Вікторія розповіла про те, що її зацікавило під час навчання на польській філології  та які переваги вона тут побачила, зокрема - й під час дистанційного навчання.

Учасники зустрічі

Дякуємо усім присутнім, а майбутніх абітурієнтів радо чекаємо у стінах нашого університету!

Старший лаборант кафедри загального мовознавства і слов'янських мов -
Вероніка Іванівна Чайківська