Студент ТНПУ призер чемпіонату України з греко-римської і вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху
Студент ТНПУ
призер чемпіонату України
з греко-римської і вільної боротьби
серед спортсменів з вадами слуху

З 30 березня по 2 квітня у м. Миколаїв відбувся чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху серед дорослих.

У змаганнях взяли участь спортсмени із 9 областей України. У складі збірної команди Тернопільської області успішно виступив студент факультету фізичного виховання, учень Тернопільського регіонального центру та ДЮСШ «Інваспорт» – Микола Василик. У ваговій категорії до 67 кг з греко-римськоі боротьби Микола посів друге місце, а з вільної боротьби у ваговій категорії до 65 кг – третє місце.

Микола Василик бронзовий призер з вільної боротьби (крайній зправа)

Зазначу, що серед дорослих Микола виступав вперше. Спортсмен є членом збірної команди України, чинним чемпіоном України з вільної боротьби серед юніорів з вадами слуху і зараз готується до чемпіонату світу.

Перемога Миколи Василика у півфіналі (у червоному трико)

Виступивши у змаганнях з греко-римської боротьби наш студент виконав норматив кандидата у майстри спорту з цієї дисципліни.

Микола Василик срібний призер з греко-римської боротьби (перший зліва)

Вітаємо спортсмена з високими результатами та бажаємо міцного здоров'я, нових успіхів, перемог і завжди досягати поставлених цілей!

Преможна дія Миколи Василика (зверху у червоному трико)

Доцент кафедри теорії і методики
олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.