Участь студентів хіміко-біологічного факультету ТНПУ у конференції молодих науковців (ФОТО)

Участь студентів

хіміко-біологічного факультету ТНПУ

у конференції молодих науковців

6 квітня 2021 року студенти 31 групи хіміко-біологічного факультету ТНПУ спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) в рамках вивчення курсу «Позакласна та позашкільна робота з біології» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців (учнів, студентів, магістрантів, аспірантів) «Управління навчально-виховним процесом Нової української школи в контексті національно-патріотичного виховання молоді», яка відбулася в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Учасники конференції молодих науковців

Тема дослідження Сороки О.В.

Форми екологічного виховання

Учасники конференції

Дослідження на тему «Сучасні форми і методи виховання активного та відповідального громадянина: екологічний аспект» підготувала Сорока Ольга Володимирівна. У ньому обґрунтовано безпосередній зв’язок екологічної освіти і виховання із процесами державотворення та національного відродження України. Завдання педагогів полягає в пошуку цікавих сучасних форм формування у підростаючого покоління екологічної свідомості, вмінь та навичок мислити і діяти по новому, з почуттям екологічної відповідальності.

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання біологічних дисциплін
Жирська Г.Я.