У ТНПУ провели науково-методичний семінар «Особливості використання інструменту Kahoot у роботі зі студентами»
У ТНПУ провели науково-методичний семінар

«Особливості використання
інструменту Kahoot у роботі зі студентами»

7 квітня на кафедрі психології розвитку та консультування ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся науково-методичний семінар «Особливості використання інструменту Kahoot у роботі зі студентами». Модератором виступила доцент Зоряна Михайлівна Адамська, яка поділилася з колегами досвідом застосування новітніх інтернет-платформ "Kahoot" та "Scrumblr".

Семінар
Модератор - доцент Зоряна Михайлівна Адамська

За допомогою «Kahoot» можна проводити інтерактивні заняття та онлайн-опитування. Така форма роботи підвищуватиме активність студентів, їх взаємодію із викладачем.

«Scrumblr» - один з найцікавіших інструментів навчання. Дозволяє створювати замітки, записки, плакати. Найголовніше те, що програма без проблем використовується на смартфонах. Такий формат інтерактиву миттєво покаже розподіл думок та вражень від проведеного заняття.

Семінар викликав неабияке зацікавлення й інтерес у викладачів. Адже вони мали можливість попрактикувати з інтерактивними інструментами, які є актуальними як для дистанційного , так і для аудиторного навчання.

Кафедра психології розвитку
та консультування