ЗМІ про нас. ФК Тернопіль-Педуніверситет розпочинає боротьбу у фіналі студентської ліги

ЗМІ про нас

ФК Тернопіль-Педуніверситет розпочинає боротьбу у фіналі студентської ліги

З 16 по 18 травня відбудеться фінальна частина чемпіонату України з футболу серед студентів, де зіграє кращий квартет турніру.

В першій грі 17 травня об 11.00 за підсумками групового раунду зустрінуться переможець Конференції "Захід" ФК Тернопіль-Педуніверситет і друга команда Конференції "Центр-Південь" СК КНТЕУ-Меркурій. Приблизно через дві з половиною-три години (13.30-14.00) відбудеться другий півфінал, в якому господарі фінальної частини і переможець Конференції Центр-Південь команда НУДПСУ протистоятиме студентам львівського ЛДУФК, які посіли друге місце в Конференції "Захід".

У середу, 18 травня, квартет учасників розіграє нагороди чемпіонату. О десятій годині зустрінуться претенденти на "бронзу", а приблизно через годину по полудню переможці півфіналів поборються за чемпіонство.

sports.te.ua