Студенти-історики взяли участь у круглому столі,   присвяченому способам подолання корупції

Студенти-історики взяли участь у круглому столі,

присвяченому способам подолання корупції

17 травня студенти 4 курсу історичного факультету під керівництвом кандидата історичних наук Міська Володимира Володимировича організували круглий стіл, присвячений боротьбі з корупцією.

Обговорення проходило у формі дискусії, студенти пропонували свої способи викорінення та запобігання корупції, обгрунтовуючи їх та відповідаючи на зауваження колег.

В обговоренні сучасних проблем, пов’язаних з корупцією, взяв участь виконуючий обов'язки директора регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області Святослав Вишневський. Гість розповів студентам про проблеми реформування МРЕВ і ДАІ, а також зауважив, що у його відомстві працює значна кількість випускників нашого університету, які відрізняються високим рівнем професіоналізму.

Підсумовуючи результати дискусії,  Святослав Вишневський побажав успіхів та терпіння студентам у їхніх прагненнях змінити Україну на краще.

Прийдун С.В.