Профорієнтаційні зустрічі на географічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційні зустрічі

на географічному факультеті ТНПУ

Географічний факультет продовжує здійснювати профорієнтаційні зустрічі з потенційними студентами. Напередодні Великодня чергова така бесіда відбулася з випускниками Галицького коледжу ім.В.Чорновола.

Декан факультету А. Кузишин та заступник декана С.Задворний розповіли про особливості навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті та на географічному факультеті зокрема, розкрили особливості міжнародної студентської мобільності, роль практичної підготовки на спеціальностях географічного факультету та зупинились на специфічних моментах цьогорічної вступної кампанії. Представники університету запросили випускників коледжу відвідати університет, щоб оцінити та перейнятися духом нашого найкращого навчально закладу.

Спілкування з випускниками Галицького коледжу

Виступ заст.декана С. Задворного
Виступ заст.декана С.Задворного

Мотиваційний виступ декана географічного факультету