Студент ТНПУ з Бразилії став учасником всеукраїнського флешмобу до Дня вишиванки  (ВІДЕО)
Студент ТНПУ з Бразилії став учасником
всеукраїнського флешмобу
до Дня вишиванки

З нагоди Дня вишиванки, який цьогоріч, вже 15-й раз, відзначають українці всього світу у третій четвер травня,  Український державний центр міжнародної освіти ініціював флешмоб серед іноземних студентів, які навчаються в українських закладах вищої освіти.

Мета флешмобу – популяризація у світі української вишиванки і культурної спадщини українського народу.

Флешмоб підтримали понад 50 студентів із 16 закладів вищої освіти України.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка представляв бразилець Рожеріо Мелло - студент факультету іноземних мов.

Варто зазначити, що Рожеріо дуже щирий і оптимістичний, має дуже активну життєву позицію, займається спортом, а ще повсякчас виявляє інтерес до України, активно і успішно вивчає українську мову, декламує вірші Тараса Шевченка. Рожеріо знають не лише в Тернополі, а й у столиці, він залюбки бере участь у фестивалях, масових заходах тощо. А українську вишиванку Рожеріо поважає і залюбки одягає не тільки під час святкових подій.

Щиро дякуємо Рожеріо за його діяльність, наполегливість, позитив та ентузіазм!
Бажаємо щодня відкривати для себе щось цікаве в Україні і знаходити нових друзів!

Пресслужба ТНПУ