ТНПУ бере участь у міжнародному Семінарі ректорів в Китайській Народній Республіці (ФОТО)

ТНПУ бере участь у міжнародному

Семінарі ректорів

в Китайській Народній Республіці

Міцніють взаємозв'язки ТНПУ з освітянами Китайської Народної Республіки.  Сьогодні в рамках співпраці з нашим давнім партнером Шеньянським педагогічним університетом представники ТНПУ -  проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В. та начальник відділу у справах молоді Брославський В.Л. беруть участь в Семінарі для ректорів 2021 (м.Шеньян, Китай).

Семінар розпочався
Триває Семінар

З привітальним виступом виступив проректор Гевко Ігор Васильович. Він підкреслив, що співпраця з китайськими університетами почалася недавно, але цей напрямок дуже важливий. Зараз тривають заняття з китайської мови і культури при ТНПУ, з вересня 2020 року викладачі Ван Жуй і Син Мімі читають лекції з китайської мови та країнознавство Китаю. Українська молодь з великим інтересом і ентузіазмом вивчає китайську мову, історію і культуру Китайської Народної Республіки.

ТНПУ сьогодні - це яскравий успішний приклад smart-екосистеми установи вищої освіти європейського рівня в XXI ст. В університеті функціонує понад 150 різних освітніх програм. Деякі з них абсолютно унікальні: GameStudy (менеджер ігрової діяльності), DigitalАналітіка (аналітика інформаційних даних), Режисура Івент-проектів (режисер розважальних заходів), Аналітика суспільних процесів.

Слово має проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В.

Ігор Васильович наголосив:

"Для мене велика честь представляти наш університет на семінарі для ректорів в дружньому нам Шеньянского педагогічному університеті (Китай). Нам дуже приємно підтримувати партнерські відносини з Шеньянским педагогічним університетом. Технічний прогрес зробив можливим спілкування та навчання на відстані, а співпраця вчених зближує наші країни. Навчання за участю представників Шеньянського педагогічного університету - це дуже цінний досвід, яскраві враження і великі перспективи! Завдяки нашій співпраці міцніє дружба китайського і українського народу, стверджуючи загальнолюдські цінності - гуманізм, добро, свободу, вільний розвиток на благо світу!"

У 2018 році начальник відділу у справах молоді Тернопільського національного педагогічного університету Володимир Брославський брав участь у Семінарі ректорів. Тоді наш університет запропонував спільно з Шеньянской педагогічним університетом створення Інституту Конфуція.

В.Л.Брославський
Сьогодні Володимир Любомирович Брославський запевнив:

"Надіємося, що епідемія пройде, й ми зможемо знову відвідати наших друзів в Шеньяні! Або вони прилетять в гості до нас. Адже курси вивчення китайської мови та культури на базі ТНПУ - це лише маленький крок до створення Інституту Конфуція."

Отже, після трирічної спільної наполегливої роботи ми маємо підстави сподіватися, що мрія про створення Інституту Конфуція скоро здійсниться.

Пресслужба ТНПУ