Студенти філологічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка  на зустрічі з письменницею  Ніною Фіалко 29.09.2015

Студенти філологічного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка
на зустрічі з письменницею
Ніною Фіалко

Студенти групи УФ-21 факультету філології і журналістики мали нагоду побувати на презентації книги Ніни Фіалко «Коли брати стають ворогами…», яка відбулася в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

На цьому заході нам вдалося послухати з перших вуст історію написання книги, відчути авторський погляд на події, описані у творі, а саме – період Революції Гідності. Підняті теми схвилювали нас, як і не залишать байдужими кожного співвітчизника. Цікавими видалися спостереження письменниці про світогляд українців, які живуть в Росії.

На презентації можна було ознайомитись також і з іншими книгами Ніни Фіалко, як-от: «Ріка життя», «Примарне щастя», «Гніздо для зозулі».

Зустріч відбулася у затишній, камерній атмосфері. Ми скористалися нагодою поставити питання як щодо книги «Коли брати стають ворогами…», так і стосовно творчіх планів письменниці.

Наприкінці зустрічі Ніна Фіалко провела автограф-сесію і подарувала один примірник книги бібліотеці.

Дата:  29.09.2015 06:03:00