Інститут педагогіки і психології взяв участь у міжнародному проекті IV Наукові Пікніки

Інститут педагогіки і психології взяв участь у міжнародному проекті IV Наукові Пікніки

22 травня 2016 року під відкритим небом на театральному майдані міста відбулися IV Наукові пікніки -  освітній проект, який має на меті популяризацію наук серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні.

Свої знання продемонструвала команда студентів-психологів інституту педагогіки і психології, яка представила цікаві психологічні експерименти з кольоровим піском для дітей та їхніх батьків              (Гнап Анастасія, Сендецька Тетяна) та метафоричними асоціативним картами  (Невмержицька Христина). Студент 4 курсу Мандебура Богдан проводив психометричні тестування з усіма бажаючими, а майбутній магістр Штокалюк Дмитро  зацікавив графологічною експертизою.

Команда студентів-психологів була відзначена почесними дипломами  міського голови.

Доцент кафедри практичної психології
Тіунова О.В.