Cтуденти та викладачі інституту педагогіки та психології зійшлися в інтелектуальному двобої

Cтуденти та викладачі інституту педагогіки та психології зійшлися в інтелектуальному двобої

В рамках святкування Дня інституту педагогіки та психології студенти і викладачі мали змогу зійтись у інтелектуальному двобої «Брей-Ринг».

Учать взяли 4 команди:  Оптимісти, Зозульки, Сократи, Пасіонарії. Під час перерв між іграми, для учасників та гостей свята, дарували свої  пісні студенти інституту педагогіки і психології  Мудрієвська Настя, Швець Віта, Євдокієнко Тетяна, Юрійчук Христина. Майданюк Юлія і Мандебура Богдан.

Пілся шести виснажливих ігор перемогу здобула команда  студентів відділення «початкова освіта»  Зозульки, що вкотре довело що на відділення навчаються не тільки красиві, але й розумні студенти.

Потюк Соломія