ТНПУ відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні (ФОТО)

ТНПУ відвідав

Надзвичайний та Повноважний Посол

Федеративної Республіки Бразилія в Україні

24 червня відбувся візит Посла Бразилії п.Нортона де Андраде Мелло Рапеста до Тернопільського національного педагогічного університету. Також  із ним прибув радник Андре Теноріо Моурао та представники обласної ради п. Руслан Кулик та Володимир Мисик.

Наш університет на зустрічі представляли перший проректор ТНПУ проф. Григорій Терещук, начальник навчально-методичного відділу Андрій Киданюк та начальник відділу міжнародних зв’язків Романа Мисула.

Під час зустрічі представників ТНПУ із представниками Посольства Бразилії

п. Посол Нортон де Анраде Мелло Рапеста.
Пан Посол Нортон де Анраде Мелло Рапеста

Під час зустрічі пан Посол цікавився освітою в Україні, ознайомився із діяльністю та перспективами ТНПУ, познайомився з інфраструктурою університету. Гості з інтересом відвідали музей В.Гнатюка, дитячу кімнату, що діє при бібліотеці, хаби та аудиторії.

Музей Володимира Гнатюка в головному корпусі ТНПУ

Аудиторія синхронного перекладу.
Аудиторія синхронного перекладу

Під час недовгого перебування в головному корпусі університету п.Посол радо зустрівся із студентом ТНПУ родом із Бразилії Рожеріо Мелло.

Радість від зустрічі студента із Бразилії із Послом своєї країни

Студент із Бразилії Рожеріо Мелло розповідає про свій досвід навчання

Наприкінці зустрічі відбувся обмін подарунками – п.Посол отримав продукцію із символікою ТНПУ, а також презентував книги, що репрезентують культуру Бразилії, а також вплив української діаспори на неї.

Подарунки від п. Посла.

Подарунки пана Посла

Подарунки від п. Посла

Презентом від ТНПУ задоволений

Окрім цього говорили про проведення Літньої школи української мови, куди можна запросити представників Бразилії. Пан Посол висловив зацікавленість в подальшій співпраці.

Фото на згадку_представники ТНПУ та Посольства Бразилії
Фото на згадку - представники ТНПУ та Посольства Бразилії