Літній табірний збір на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка

Літній табірний збір на факультеті фізичного виховання

Традиційно в кінці травня протягом двох тижнів у спортивно-оздоровчому таборі „Сокіл”, який знаходиться у мальовничому куточку нашої області урочищі Колодно Збаразького району, більше ста студентів першого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка знаходились на літньому табірному зборі за час якого під керівництвом досвідчених педагогів опановували навчальні дисципліни бадмінтон, настільний теніс, оздоровчий біг і ходьба, городки, гімнастика.

Цього року провідною ідеєю літнього табірного збору стали слова президента Національного Олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Назаровича Бубки „В першу чергу, потрібно любити те, що ти робиш. Так, потрібен талант, потрібні навички, але без відданості справі та професіоналізму ти не досягнеш таких результатів”.

Важливою складовою перебування на табірному зборі було формування у студентів самостійності, гартування сили духу, виховання патріотизму і любові до України.

Доц. Огнистий А.В.