Військовий табірний збір  п’ятикурсників факультеті фізичного виховання

Військовий табірний збір  п’ятикурсників факультеті фізичного виховання

„Агресією зазвичай маскують прихований страх.
Людина із „тренованою” душею і свідомістю
може його нейтралізувати, а слабка - ні.”

Микола Мамчур

Цього року вперше в кінці травня протягом двох тижнів у спортивно-оздоровчому таборі „Сокіл”, в урочищі Колодно Збаразького району, студенти п’ятого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка проходили військово-спортивний вишкіл з метою підготовки до викладання у школі предмету „Захист Вітчизни”. Під керівництвом досвідченого педагога, полковника Варакути Олександра Павловича, викладачів факультету фізичного виховання, інструкторів з військової, тактичної, медичної підготовки студенти здобули необхідні знання, які їм згодяться не лише для викладання предмету „Захист вітчизни”, але й у пропагуванні патріотизму та збереженні цілісності України.

Колектив факультету фізичного виховання висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до проведення військового табірного збору, а саме інструкторам і керівнику спортивного клубу рукопашного бою з поглибленим вивченням самооборони „Сакура” Миколі Мамчуру та генерал-хорунжию Українського козацтва Володимиру Мосейко.

Доц. Огнистий А.В.