Атмосферна зустріч із Василем Махном  на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Атмосферна зустріч із Василем Махном

на факультеті філології і журналістики

ТНПУ

Богдан Рубчак у передмові до поетичної збірки «Cornelia Street Cafe» назвав Василя Махна «мандрівником, іноді рибою». У текстах Автора, безперечно, прочитуємо й океанське безмежжя, і рідні базарські околиці, і сакральні образи дому, берега, риби, пограниччя.

Презентована сьогодні в ТНПУ нова книга поезії «Одновітрильний дім», по-Махновськи філософськи заглиблена й інтертекстуально ускладнена, засвідчує концептуальність та інтелектуалізм як домінантні ознаки його оригінальної творчості.

Авторське читання поезіїВиставка поважного творчого доробку В.Махна
- Авторське читання поезії
- Виставка поважного творчого доробку В.Махна

Кафедра щиро дякує Василеві Махну за авторське читання аванґардної поезії, філософських есеїв, уривка зі знакового роману-родинної саги «Вічний календар», за цікаве спілкування зі студентами, пам’ятні спогади про Тернопіль та колег, загалом за особливу атмосферу!

Цікава розмова з письменником

Вдячні слухачі

Бажаємо Авторові наснаги, невтоми і животворящого Слова на довгі літа!

Особлива подяка доц.Любові Іванівні Царик за «історичну» презентацію і Науковій бібліотеці ТНПУ ім. Володимира Гнатюка за поважну виставку творчого доробку Василя Махна.

Учасники незабутньої зустрічі

С.Бородіца