Вітаємо доцента ТНПУ з новим призначенням! (ФОТО)
Вітаємо доцента факультету мистецтв ТНПУ

з новим призначенням!

У Тернопільській обласній раді повідомили результати конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка. Шляхом відкритого поіменного голосування переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора театру – художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка визначили Репку Бориса Даниловича. Конкурсна комісія вирішила внести подання голові Тернопільської обласної ради Головку М.Й. щодо призначення Репки Бориса Даниловича на посаду директора театру – художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г. Шевченка за результатами конкурсу.

Репка Борис Данилович театр

Академічна спільнота ТНПУ ім.В.Гнатюка щиросердечно вітає доцента кафедри театрального мистецтва факультету мистецтв, заслуженого артиста України Бориса Даниловича Репку  з перемогою у конкурсі!

Бажаємо натхнення і невичерпної енергії для втілення творчих задумів, наснаги і успіхів у розкритті
талантів, радості, гарного настрою, яскравих прем'єр, вдячних оплесків, щирої любові і багато щастя!

Пресслужба ТНПУ