Журналісти-практики діляться досвідом  з майбутніми фахівцями з ТНПУ (ФОТО)

Журналісти-практики діляться досвідом

з майбутніми фахівцями з ТНПУ

7 вересня в Тернопільському національному педагогічному  університеті імені Володимира Гнатюка відбулась зустріч студентів із випускниками спеціальності «Журналістика», які зараз працюють у ЗМІ міста Тернопіль. Досвідом ділились: Оксана Максимлюк та Роман Комінярський (журналісти, ведучі телеканалу «Суспільне») та Мар`яна Креховець (інтернет-видання «Сорока»).

Бесіда присвячена темі кар’єрного росту, навчанню, саморозвитку, недоліків та переваг професії журналіста. Випускники згадували  цікаві  історії, певні епікфейли та позитивні моменти, пов’язані з фахом.

«Ви будете любити розмови, ви будете любити події, якими вони б не були, навчитесь знімати відео, робити фото, все прийде з часом, головне – любити свою справу», – розповіла про захоплення своєю професією Мар’яна Креховець.

Мар'яна Креховець розповідає про специфіку роботи в онлайн-виданнях

Телеведуча Оксана Максимлюк розповіла про свій страх перед камерою, який вона жартома називає «булькою-мулькою» та з власного досвіду ділилась методами боротьби з ним.

Оксана Максимлюк ділиться навичками роботи в прямому ефірі

«Знайти тему програми та експертів інколи буває дуже важко. Доводиться телефонувати багатьом тернополянам, тому що більшість людей відмовляються через страх перед камерою», – розповіла про труднощі професії Оксана Максимлюк.

Студенти-журналісти слухають професіоналів

Роман Комінярський відкрив залаштункове життя телебачення, доносив до майбутніх медійників те, що все не так добре та красиво насправді, як здається на екрані телевізора.

Роман Комінярський ділиться досвідом

«Для мене тренінги та конференції з професійного росту принесли велику користь у вигляді різнопланових знайомств. У нашій професії можна вирішити ту чи іншу ситуацію завдяки контактам», – поділиться досвідом Роман Каменярський.

Журналісти-практики багато часу приділили розмовам про навчання та саморозвиток,  пояснювали студентам важливість постійного інтелектуального росту, особливо для обраної професії. Вони радили майбутнім професіоналам відвідувати всі  можливі тренінги, курси, вебінари, майстер-класи.

Зацікавлені слухачі.
Зацікавлені слухачі

Цікаву та пізнавальну зустріч для студентів зініціювали викладачі кафедри журналістики Галина Петрівна Синоруб та Наталія Василівна Драган-Іванець. Майбутні журналісти охоче ставили запитання старшим колегам та отримали неоціненний досвід і практичні знання.

Студентка Ж-21
Єлизавети Осадчук,