Проєкт ТНПУ - переможець конкурсу у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.  Вітаємо переможців!

Проєкт ТНПУ - переможець конкурсу
рамках здійснення обмінів молоддю
України та Литви.

Вітаємо переможців!

Міністерство молоді та спорту України оголосило результати конкурсу на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.  У конкурсі  приймали участь інститути громадянського суспільства, заклади освіти та установи з 6 регіонів України: Донецької, Запорізької, Тернопільської, Харківської, Херсонської областей та м.Києва.

Проєкт ТНПУ імені Володимира Гнатюка «Зупинимо кліматичні зміни разом, підвищуючи компетентність  литовської та української молоді щодо особливостей навколишнього середовища» визначено одним із переможців Конкурсу. Більше того, наш університет - єдиний з-поміж університетів Західного регіону, який отримає фінансування у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2021 році.

Проєкт, який будуть реалізувати науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти ТНПУ спрямований на підвищення рівня екологічного виховання (environmental education) та активності української та литовської молоді щодо збереження стану навколишнього середовища та запобіганню кліматичних змін шляхом проведення майстер-класів, відкритих лекції, розробки проектних ініціатив, опираючись як на сучасні інструменти взаємодії із громадою, так і наукові підходи щодо ефективності дій. Партнером ТНПУ імені Володимира Гнатюка виступить Каунаський Технологічний університет. За результатами візиту до Технологічного університету Каунасу планується проведення практичної фази імплементації передових європейських ініціатив щодо екологічної освіти та підготовка заявки на ЕРАЗМУС+.

Ми дякуємо ректору п. Богдану Буяку та начальнику відділу міжнародного співробітництва і туризму Тернопільської міськради п. Володимиру Кашицькому за активну підтримку та допомогу у пошуку партнерів та підготовці проєктної пропозиції.

Проректор з наукової роботи

та міжнародного співробітництва