Першокурсники географічного факультету ТНПУ активно вливаються у студентське життя
Першокурсники географічного факультету ТНПУ
активно вливаються у студентське життя

9 вересня 2021 року новоприбулі студенти географічного факультету мали можливість поспілкуватися з працівниками деканату географічного факультету. Участь в зустрічі взяли декан Андрій Кузишин, заступник декана з навчальної роботи Сергій Задворний, провідний фахівець деканату Галина Гаврилець.

Вже маючи перші враження від навчання в університеті, студенти отримали додаткову інформацію щодо системи модульного та сесійного контролю, особливостей та ролі системи MOODLE щодо освоєння навчальних дисциплін, включення студентів в міжнародну та загальноукраїнську мобільність. Жваву дискусію викликала ідея посвяти в студенти географічного факультету, яка планується наприкінці місяця.

На окрему увагу заслуговує презентація перед студентами-першокурсниками роботи спелеологічного клубу «Лабіринт», який нещодавно з ініціативи студентів вже третього курсу відродив свою діяльність на факультету. Один з лідерів клубу – Іван Кільчицький висвітлив основні напрямки його роботи, підкресливши їх власними світлинами та презентацією.

Всі учасники зібрання висловили сподівання на можливість «живого» спілкування в аудиторному та позааудиторному форматі.

Географічний факультет