Центр енергоефективних технологій ТНПУ демонструє відмінні результати  (ФОТО)

Центр енергоефективних технологій ТНПУ

демонструє відмінні результати

8 вересня 2021 року ректор д.філос.н., проф. Буяк Богдан Богданович разом з керівником центру енергоефективних технологій ТНПУ д.т.н., проф. Федорейком Валерієм Степановичем відвідали Науково-виробниче об’єднання «Енергоощадні технології», де ознайомилися з виробничою базою підприємства та результатами успішних виробничих випробувань теплогенераторів-утилізаторів для технологій сушіння зерна.

Під час відвідин

У ході спілкування з випускником нашого університету директором підприємства к.т.н. Іскерським Іваном Станіславовичем Богдану Богдановичу було продемонстровано роботу автоматизованого модульного енергетичного комплексу, який дозволяє отримати екологічно-чисту теплову енергію в 7-10 разів дешевшу за традиційну – вуглеводневу!

К.т.н. Загородній Роман Іванович ознайомив з технологічним процесом спалювання несертифікованого біопалива місцевого походження та особливості інтеграції теплогенератора-утилізатора у технологічний процес сушіння зернових.

К.т.н., доц. Рутило Микола Іванович ознайомив з особливістю системи керування з елементами штучного інтелекту, яка розроблена науково-дослідною лабораторією «Енергетичний менеджмент» ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Знайомство зблизька

Також у ході візиту ректор поспілкувався з випускниками університету Чопойдалом Віталієм та Фуриком Юрієм, які очолюють структурні підрозділи Науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології».

Одна команда

За результатами візиту прийнято рішення:

1. Інтенсифікувати роботу по організації серійного виробництва генераторів-утилізаторів для систем первинної генерації теплової енергії.

2. Покращити популяризацію надактуальних для науки, економіки і безпеки України технологій біоресурсної диверсифікації джерел енергії.

Н.Бурега