Не втрачайте свого шансу бути успішним - станьте частиною спільноти ТНПУ ще цього року

Новий навчальний рік завжди дарує нові можливості і перспективи, а головне - шанс бути успішним, тому дуже важливо його не пропустити. Здобуття якісної вищої освіти в сьогоднішніх умовах мінливого ринку праці передбачає володіння не лише знаннями уміннями і навичками, але й готовність бути конкурентоздатним фахівцем, який ефективно адаптовується до реалії сучасності. Саме на це зорієнтовані освітні програми за якими здійснюється підготовка здобувачів у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Цьогоріч наш університет вкотре підтвердив статус лідера (перше місце консолідованого рейтингу найкращих ЗВО України). Тому запрошуємо усіх, хто прагне бути успішним долучитись до великої, потужної і дружньої університетської спільноти ТНПУ. Адже саме цього тижня стартував додатковий набір у магістратуру (на вакантні місця ліцензійних обсягів).

Вступ у магістратуру (денна і заочна форма здобуття освіти) триватиме з 15 по 17 вересня.

Детальна інструкція щодо процедури реєстрації е-кабінету та подання заяв тут.

Розклад вступних випробувань доступний за посиланням.

З програмами іспитів можна ознайомитись за посиланням.

Звертаємо увагу, що вступ у магістратуру на спеціальності, яким надається особлива підтримка (увесь перелік тут) здійснюється і на місця державного замовлення (за умови успішного складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови).

Вступники у магістратуру, які здобути ОС "Магістр" або ОКР "Спеціаліст" подають документи у паперовій формі та складають іспит з іноземної мови в університеті.

Тому не втрачайте свого шансу бути успішним, вступайте у ТНПУ.  Бажаємо усім успіхів та з нетерпінням очікуємо Вас у стінах найкомфортнішого закладу вищої освіти України.

З усіх питань додаткового набору запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію Приймальної комісії #ТНПУ
Тел. (098) 416-65-93
Тел. (063) 952-00-05