ТНПУ консолідує зусилля у провадженні інклюзії
ТНПУ консолідує зусилля

у провадженні інклюзії

14 вересня у м.Кременець відбулося урочисте закладання капсули під будівництво навчально-реабілітаційного центру для дітей та молоді із особливими потребами.

Серед гостей заходу були присутні також ректор Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка Bogdan Buyak , завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної педагогіки Анна Слозанська та керівник Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ ім.В.Гнатюка Зоряна Удич.

Однодумці - це сила!

Ця подія презентує зусилля батьків дітей із інвалідністю, громадських організацій: Асоціації допомоги дітям з інвалідністю «Крок за кроком», «Товариство батьків дітей із інвалідністю та їх друзів «Зоря надії» та відбулася проєкту «Прикордоння рівних можливостей» за підтримки Європейського союзу в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.

Під час круглого столу було окреслено місію центру, його потребу у фахівця та перспективи подальшого розширення. Зокрема ректор університету презентував досягнення та досвід ТНПУ ім.В.Гнатюка у реалізації інклюзивних проєктів, створення безбар’єрного середовища, акцентував увагу на важливості консолідації зусиль у провадженні інклюзії.

Бажаємо нашим колегам легкого завершення будівництва та початку роботи центру, а ми завжди будемо поруч і готові до подальшої співпраці. А батькам та дітям із інвалідністю зичимо якомога швидше отримати можливість підвищити якість життя.

З.Удич