На фізико-математичному факультеті ТНПУ  відбулася зустріч студентів   зі стейкхолдерами освітніх програм
На фізико-математичному факультеті ТНПУ

відбулася зустріч студентів

зі стейкхолдерами освітніх програм

На фізико-математичному факультеті відбулась зустріч студентів спеціальностей 014.09 Середня освіта (Інформатика), 122 Комп'ютерні науки (Інженерія ігрових проектів), 122 Комп’ютерні науки (Digital-аналітика) зі стейкхолдерами освітніх програм.

Участь стейкхолдерів у реалізації освітньої траєкторії студентів реалізовується через ознайомлення, обговорення, внесення пропозицій під час розробки освітніх програм і навчальних планів у межах окреслених спеціальностей.

Стейкхолдери — випускники нашого факультету, а сьогодні успішні фахівці в галузі ІТ та вчителі ЗЗСО — окреслили перспективи розвитку кожної спеціальності та побажали студентам наполегливості й упевненості під час навчання.
Важливим аспектом успіху, за їх словами, є знання і досвід, які вони отримають під час навчання на фізико-математичному факультеті.

Фізико-математичний факультет