Екскурсія студентів-журналістів ТНПУ

національними медіа

У вівторок, 21 вересня, студенти групи ЖУР-3 разом із кураторкою Синоруб Галиною Петрівною відвідали редакцію видання "LB.ua", телеканали "Прямий" та "ТРК Україна". Екскурсії відбувались у рамках дисципліни "Журналістський фах: інтернет-журналістика". Студенти мали можливість дізнатись про деталі роботи на національних телеканалах та інтернет-редакціях, а також поспілкувались із медійниками Сонею Кошкіною, Тетяною Жигадло Віталієм Захаровим та Олексієм Сухановим.

Екскурсія студентів-журналістів ТНПУ національними медіа

Соня Кошкіна дала студентам  поради щодо організації роботи, зазначила, що варто мати терпіння у підготовці, щоб знайти усю важливу та потрібну інформацію, бути допитливим та небайдужим до того, що ти робиш, уважно перевіряти усі дані в матеріалі, жити професією і справді її любити та бути ініціативним.

Тетяна Жигадло розповіла, що якщо ви вже й вирішили бути журналістом, то потрібно бути "зубастим", аби пробитись та показати себе. Також вона зазначила, що університет - це те місце, яке дає базу знань, можливість розширювати свій кругозір та бути обізнаним у суспільних темах. Також на телеканалі "Україна" студенти побачили найсучаснішу динамічну студію та масштабний ньюз-рум для підготовки новин.

Екскурсія студентів-журналістів ТНПУ національними медіа

Віталій Захаров показав, як влаштовані сучасні медіа-студії та які ж нюанси роботи в них. Студенти мали можливість побачити, як ведеться прямий ефір на "Прямому" та поспостерігати за роботою ведучих.

Вікторія Заблоцька, ЖУР-3