Про організацію освітнього процесу в період з 23 вересня 2021 року

У зв’язку із прийняттям Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішення про встановлення з 23 вересня 2021 р. «жовтого» рівня епідемічної небезпеки в усіх регіонах України і застосування відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (протокол від 21.09.2021 р., № 35) н а к а з у ю:
1. Застосовувати в університеті з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 р. обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки і визначені постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. за № 1236 (в редакції станом на 13.09.2021 р.).

2. На період з 23.09.2021 р. до моменту, коли кількість працівників, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія, сягне не менш як 80 відсотків від загальної кількості працівників університету, заборонити відвідування будівель ТНПУ здобувачами освіти.

3. Відповідно до рекомендації МОН України (лист №1/9-487 від 22.09.2021 р.) починаючи з 23.09.2021 р. організувати навчальний процес на всіх факультетах із використанням технологій дистанційного навчання.

4. На період до набуття університетом права на відновлення навчального процесу в очному режимі дозволити відвідування будівель ТНПУ здобувачами, працівниками, відвідувачами, які підтвердили:

а) бодай одне щеплення за допомогою відповідної довідки (сертифікату), в тому числі за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (строк чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становить 120 днів, повним курсом однодозної чи двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів);

б) одужання від хвороби COVID-19 (термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 чинний 180 днів).

в) негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (сертифікат про негативний результат тестування методом ПЛР чинний 72 години).

5. Провести відповідну роз’яснювальну роботу серед працівників та здобувачів ТНПУ та організувати невідкладні заходи щодо забезпечення можливості їх вакцинації за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій в приміщеннях університету, інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише працівників університету, а й їхніх родичів та родичів здобувачів освіти (відповідальний Гевко І.В.).

6. Забезпечити виконання п. 4 цього наказу та збереження матеріальних цінностей університету на період, що вказаний у пункті 3 цього наказу (відповідальний Гирило О.М.).

7. Відділу кадрів (Бзовська У.М.) і бухгалтерії (Савчин В.Л.) підготувати проєкт наказу про обмеження виконання посадових обов’язків та коригування розмірів оплати праці осіб, які не відповідають п. 4 цього наказу.

8. Керівникам структурних підрозділів поінформувати працівників університету про зміст цього наказу та попередити їх про персональну відповідальність за порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. за № 1236 та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю собою.

Підстава: службова записка першого проректора Терещука Г.В.

Ректор Б. Б. Буяк