«У каруселі музики і танцю» відбувся захист дипломної роботи на факеультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО) 13.06.2016

7 червня на факультеті мистецтв відбувся захист творчої дипломної роботи Євгена Водяного на тему «Вечір відпочинку як засіб художньо-естетичного виховання молоді».

Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Богдан Остапович Водяний.

У програмі вечора «У каруселі музики і танцю» брали участь: інструментальний ансамбль «Музики» (керівник – Заслужений працівник культури України Анатолій Баньковський), інструментальний ансамбль «Діксиленд» (керівник – Маркіян Плахцінський), інструментальний гурт Сергія Сілакова, вокальний квартет факультету мистецтв (керівник – доцент Богдан Водяний), квартет гітаристів факультету мистецтв (керівник – Заслужений працівник культури України Анатолій Баньковський), танцювальна група хореографічного ансамблю «Веснянка» ТНПУ (керівник – Людмила Щур).

Програму вели Тетяна Злонкевич та Євген Водяний.

Інформаційна група факультету мистецтв

Дата:  13.06.2016 10:55:00