Посвята першокурсників у студенти географічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Посвята першокурсників у студенти

географічного факультету ТНПУ

Посвята на географічному факультеті ТНПУ – це завжди подія. Після вимушеної перерви минулого року факультетська спільнота згуртувалась навколо такої традиційної акції.

Студенти першого та другого року навчання зуміли продемонструвати свої відмінні можливості в форматі представлення своїх груп, показавши себе в новому світлі.

Конкурсні програми були оцінені журі, в складі випускників факультету, які також долучились до святкування. Посвята біля ватри супроводжувалась виконанням гімну факультету та оригінальними дарунками від декана.

Виконання гімну факультету групою Т-1

Конкурсні моменти

Символічні подарунки від декана

Спеціальна організована фотозона, танцювально-конкурсна програма були цікавим завершенням святкового дня. Задоволення від спільно проведеного часу та приємні враження отримали всі учасники дійства.

Спільне фото на память
Спільне фото на пам'ять

Відмінна осіння погода, гарний настрій та позитивні емоції дали можливість згуртуватись новим студентам, а також продовжити традиції, притаманні факультету.

Доцент кафедри географії України і туризму
Поплавська І.В.